Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Сумська  обласна  державна  адміністрація

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ І НАУКИ

вул. Прокоф’єва, 38, м. Суми, 40016, тел./факс (0542) 36-10-97, тел. 63-51-00

E-mail: [email protected]   Код ЄДРПОУ  39399524

 

07.09.2018 № 04.2-13/4465  На  № __________від ______________

 

                  

 

 

 

 

 

Керівникам органів управління освітою

 

Керівникам закладів вищої освіти

 

Керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти, інтернатних закладів

 

 

Про  реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!»

 

Відповідно до Указу Президента України від 14 листопада 2017 року             № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», на виконання розпорядження Сумської обласної державної адміністрації від 19.01.2018 № 32-ОД «Про затвердження регіонального плану заходів щодо реалізації на території Сумської області правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2018 році», з метою формування в суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України в різних сферах життя, просимо розмістити зазначену в листі інформацію на власних веб-сайтах.

 

Додаток: на 4 арк. в 1 прим.

 

 

Т.в.о. директора                                                                              П.РОЖЕНКО

 

Марина Циганенко 36 01 45

 *************************************************************

ЗНАЙ: ТИ НЕ ОДИН! РАЗОМ ПОДОЛАЄМО БУЛІНГ!

У шкільному житті, сповненому новими знаннями і цікавими подіями, виникають ситуації приниження чи знущання з однокласників, молодших школярів. Ця проблема у всьому світі має назву «булінг», її потрібно вирішувати усім дорослим.

За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. Причому, найбільш вразливими до булінгу є сором’язливі, зі зразковою поведінкою діти, а також діти, які, в силу різних життєвих обставин, «замкнуті в собі», закриті для спілкування.

Міністерство юстиції України розпочало активну інформаційну роботу #СтопБулінг, адже діти мають право на безпечне дитинство.

**************************************************************

«Я МАЮ ПРАВО!»: ЗНАТИ З ДИТИНСТВА

Для всіх і кожного, незалежно від віку, важливими є поняття «право». Саме тому Міністерство юстиції України здійснює велику правопросвітницьку роботу, об’єднану у проект «Я МАЮ ПРАВО!». У ньому – кілька напрямів, усі вони важливі, адже навчають, як захистити свої права. Важливо, що серед іншого, держава не забула і про найменших громадян, яким з дитинства варто знати основу основ про права. Отож, вивчайте і знайте, щоб Україна міцніла правом, а ви виростали достойним поколінням: успішним, сильним, патріотичним.

Більше інформації на сайті http://pravo.minjust.gov.ua/

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.