Увага! Прийом заяв до перших класів!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 01.04.2021- 31.05.2021 здійснюється прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1-х класів на 2021-2022 навчальний рік.

Для зарахування дітей до 1-го класу необхідно надати такі документи:

1. Свідоцтво про народження дитини (оригінал та копію)
  2. Документ, що засвідчує проживання дитини в мікрорайоні обслуговування ЗОШ № 14
  3. Медична довідка про стан здоров’я дитини № 086-1/о (подати до 31.05.2021)
  4. Заява одного з батьків (форма заповнюється у школі)
  5. Файл для збереження документів

Кількість учнів 1-х класів 2020-2021 навчальний рік 1-А клас: 22 учнів (класовод Самусь Тетяна Василівна , учитель другої категорії);

1-Б клас: 22 учень (класовод Стеценко Юлія Олексіївна, спеціаліст другої категорії)

Заяву можна подати на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» або електронною поштою, надіславши скановану форму заяви та свідоцтва про народження Вашої дитини.

Як подати заяву на вступ дитини до школи на сайті«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»?

Для цього треба:

1. Зайти за посиланням https://school.isuo.org/contact
  2. Ознайомитися з інструкцією – Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти.
  3. Зареєструватися.
  4. Обрати школу, яка обслуговує Ваш мікрорайон.
  5. Створити заяву, внісши необхідну інформацію, та зберегти її.
  6. Дочекатися повідомлення електронною поштою про прийняття заяви.

Або ж Ви можете надіслати сканкопію зави про зарахування на нашу електронну пошту  [email protected] за таким зразком:

про зарахування до закладу освіти

Прошу зарахувати ______________________________________________________________________
                                                                                      (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження)
до ___ класу, який (яка) фактично проживає (чи перебуває) за адресою:
_____________________________________________________________________________________,
на _______________________________ форму здобуття освіти.

Повідомляю про:

наявність права на першочергове зарахування: так/ні
(потрібне підкреслити) ________________________________________________________________);
                                   (назва і реквізити документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти)

навчання у закладі освіти рідного (усиновленого) брата/сестри: так/ні
(потрібне підкреслити) ________________________________________________________________;
                                                                            (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) брата/сестри)

роботу одного з батьків дитини в закладі освіти ____________________________________________
_____________________________________________________________________________________;
                                                     (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), посада працівника закладу освіти)
навчання дитини у дошкільному підрозділі закладу освіти: так/ні (потрібне підкреслити);

потребу у додатковій постійній чи тимчасовій підтримці в освітньому процесі: так*/ні (потрібне підкреслити);

інші обставини, що є важливими для належної організації освітнього процесу
______________________________________________________________________________________

Підтверджую достовірність всієї інформації, зазначеної в цій заяві та у доданих до заяви документах.

Додатки:
(за переліком згідно з пунктом 4 розділу I Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року N 367)

(дата)

(підпис)

Додати сканкопію свідоцтва про народження дитини та дочекатися повідомлення електронною поштою про прийняття Вашої заяви.

Звертаємо увагу, що остаточне зарахування дітей до закладу буде здійснюватися виключно на підставі оригіналів документів, поданих особисто після закінчення карантину:

– заява встановленого зразка одного з батьків, поданої особисто з пред`явленням документа, що посвідчує особу заявника;

– копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред`являється оригінал)

– оригінал медичної довідки встановленої форми.

Наголошуємо на Вашій відповідальності за повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу.

Просимо не хвилюватися, якщо щось не виходить. Для отримання консультації телефонуйте за номером 8 (05447)

6- 01-57

Увага!

З 01 квітня 2020 року Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 розпочинає прийомну кампанію в 1-ші класи на 2020-2021 навчальний рік.

Кількість місць у 1-ші класи на 2020-2021 навчальний рік- 48

• вул. В.Вернадського;
  • вул. І.Мазепи;
  • вул. Ціолковського;
  • вул. Професійна (від буд. №№ 24, 101 до кінця); 1-3-й пров.
  • вул. Професійної;
  • вул. Лісна;
  • вул. Г.Мацейко;
  • вул. Декабристів;
  • вул. А.Шульги (від буд. №№ 55, 62 до кінця );
  • вул. Єсеніна;
  • вул. Д.Карпенка;
  • вул. Колісна;
  • вул. Лукіна;
  • вул. Панова;
  • вул. Куколка;
  • вул. Виговського, 1-2-й пров. вул. Виговського;
  • вул. Квітки-Основ’яненка, 1-3-й пров. вул. Квітки-Основ’яненка;
  • вул. Новоселівська, 1-й пров. вул. Новоселівської.