Режим роботи школи

та протиепідемічні заходи

Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14

Організація освітнього процесу

1. Режим роботи школи залишається незмінним, уроки починаються о 8-30 для всіх вікових категорій, одна зміна, п’ять днів на тиждень. Працівники закладу проходять обов’язковий температурний скринінг, який проводить медична сестра школи Новачинська О.Ф. з щоденною фіксацією у спеціальному журналі.
  2. Через центральний вхід до школи заходять учні 1-4 класів. Учнів 1-х класів вчитель зустрічає при вході до закладу освіти. Допуск батьків або представників дитини в навчальний заклад тимчасово обмежений. Діти мають право не одягати захисні маски.
  3. Через бокові виходи (зі шкільного подвір’я) у школу заходять учні 5-11 класів з дотриманням дистанції, не допускаючи скупчення. Потік учнів регулює черговий учитель, допускає до школи при наявності захисної маски. Температурний скринінг для дітей не проводиться.
  4. Учні початкової школи збираються у класі, роздягаються, перевзуваються і організовано ідуть мити руки під керівництвом учителя, використання багаторазових рушників для витирання рук забороняється.
  5. Учні середньої та старшої ланки або дезінфікують руки при вході у заклад освіти або теж миють з милом. Контроль покладається на класного керівника ввіреного класу.
  6. Регуляція потоку учнів біля умивальників покладається на чергового вчителя.
  7. Вільне пересування по школі тимчасово обмежено. Рух коридорами повинен відбуватися згідно визначених напрямів з дотриманням дистанції 1,5 м.
  8. Під час перерв та за умови сприятливих погодних умов учні 1-4 класів проводять перерви на шкільному подвір’ї, в цей час проводиться провітрювання класних кімнат.
  9. Учням 5-11 класів рекомендовано проводити перерви на свіжому повітрі, а в цей час провітрювати класну кімнату.
  10. Перехід учнів з кабінету в кабінет заборонено. Виключення становлять переміщення на уроки, які проводяться у спеціалізованих кабінетах (фізкультура, технології, інформатика).
  11. Дозволено і вітається  проведення уроків на свіжому повітрі.
  12. Заборонено проводити заходи, заняття, у яких мають брати участь кілька класів.
  13. Харчування учнів відбувається за окремим графіком.
  14. Робота шкільного буфету дозволяється лише за умови, якщо в цей час у їдальні не харчуються учні початкової ланки, та за окремим графіком.
  15. Питний режим – з індивідуального посуду (пляшка з водою принесена з дому або придбана у шкільному буфеті), використання питних фонтанчиків тимчасово припинено.
  16. Контроль за дотримання протиепідемічних заходів та розповсюдження необхідної інформації про методи індивідуального захисту, правила їх використання, по закладу освіти покладено на медичну сестру школи Новачинську О.Ф. та класних керівників та класоводів.
  17. Контроль за станом здоров’я учнів здійснює весь педагогічний колектив (кожен учитель перед початком уроку).
  18. Під час проведення уроків учням і педагогам дозволяється не використовувати захисні маски.
  19. Пересування по закладу освіти здійснювати у масці (розрахунок : 1 маска на 3 години роботи чи навчання).
  20. Для утилізації масок використовуються спеціальні ємкості.

Режим харчування

1. 9-15 – 9-25 – робота шкільного буфету;
  2. 10-05 – 10-25 – харчування учнів 1-2-х класів;
  3. 11-05 – 11-25 – харчування учнів 3-4-х класів;
  4. 12-10 – 12-20 – робота шкільного буфету;
  5. 13-00 – 13-30 – харчування ГПД;
  6. 13-30 -14-00 – робота шкільного буфету.